Działka pod dom parterowy z użytkowym poddaszemDziałka pod dom to kwestia niezwykle ważna i istotna. Ich wielkość w dużej mierze ogranicza możliwości budowlane i czasami nie pozostawia wiele możliwości wyborów. Domy parterowe wymagają dużych działek. Brak schodów powoduje, że wszystkie pomieszczenia muszą znaleźć się na parterze przez co sam dom staje się bardzo rozłożysty. Natomiast domy parterowe z użytkowym poddaszem nie mają już takich wymagań.


Działka pod dom parterowy z użytkowym poddaszem

Foto: www.archipelag.pl


Domy parterowe z użytkowym poddaszem nie wymagają zbyt dużej działki, gdyż część pokoi znajdować się będzie na górze, także sama podstawa nie będzie zbyt rozłożysta. Domy parterowe z użytkowym poddaszem idealnie nadają się na wąskie i niewielkie działki, na których budowa normalnego domu parterowego byłaby po prostu niemożliwa. Najlepsza lokalizacja to oczywiście cicha i spokojna działka, w pełni zielona i pozbawiona wścibskich spojrzeń sąsiadów, ale dobrze skomunikowania z okolicą, jednak o takie miejsca coraz trudniej, jeśli w ogóle jeszcze takie są.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Wskazówki i pierwsza pomoc przy remontach domów i mieszkań. Dowiedz się jak można skutecznie zaplanować przeprowadzkę do innego mieszkania. Ogrom ciekawych informacji możesz znaleźć np. na stronie