Złóż życzenia

Prezent

Dzisiaj świętują Pawła, Walerii. Złóż życzenia

Za tydzień piejmy zdrowie: Ireny, Irydy, Waldemara

Działka pod dom parterowy z użytkowym poddaszem

Działka pod dom parterowy z użytkowym poddaszem

Działka pod dom to kwestia niezwykle ważna i istotna. Ich wielkość w dużej mierze ogranicza możliwości budowlane i czasami nie pozostawia wiele możliwości wyborów. Domy parterowe wymagają dużych działek. Brak schodów powoduje, że wszystkie pomieszczenia muszą znaleźć się na parterze przez co sam dom staje się bardzo rozłożysty.


Galeria

domy parterowe

Foto: www.archipelag.pl

domy parterowe

Foto: imgcdn.autokram.pl

domy parterowe

Foto: www.archipelag.pl

Natomiast domy parterowe z użytkowym poddaszem nie mają już takich wymagań. Domy parterowe z użytkowym poddaszem nie wymagają zbyt dużej działki, gdyż część pokoi znajdować się będzie na górze, także sama podstawa nie będzie zbyt rozłożysta. Domy parterowe z użytkowym poddaszem idealnie nadają się na wąskie i niewielkie działki, na których budowa normalnego domu parterowego byłaby po prostu niemożliwa. Najlepsza lokalizacja to oczywiście cicha i spokojna działka, w pełni zielona i pozbawiona wścibskich spojrzeń sąsiadów, ale dobrze skomunikowania z okolicą, jednak o takie miejsca coraz trudniej, jeśli w ogóle jeszcze takie są.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>